www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Life Gym Příbram - “tak trochu jiné fitness“

2015-02-25 07:30:00 | Redakce - PR ©

Představujeme Vám nové sportovní zařízení pro muže a ženy s kompletním vybavením nejen pro individuální, ale i skupinový a výkonnostní trénink. Life Gym, který se nachází v příjemném prostředí Hořejší Obory, nabízí krom širokého výběru cvičebních pomůcek a variabilních prostor také krásné a čisté zázemí. Součástí zázemí je i recepce s prodejem občerstvení a doplňků stravy.

Foto

Life Gym - tak trochu jiné fitness.
(Foto Life Gym)

V tomto netradičním fitness je Vám k dispozici posilovna, která je vybavena aerobními stroji značky Life Fitness, crossfitovou klecí od výrobce BearFoot a dalšími cvičebními pomůckami. Důležitou součástí Life Gymu je multifunkční tělocvična pro 6 až 10 osob a stroje Vacu Shape.

Jedná se o nový koncept sportovního zařízení s cílem poskytnout zákazníkům prostředí menšího typu, než jsou běžná fitness a wellness centra. Důležitými aspekty jsou polo-privátní atmosféra, osobní přístup, respektování individuality klienta a cvičení s vlastní vahou těla. „Ve světě se tento nový trend stává běžnou praxí. Zákazníci stále více vyhledávají sportovně relaxační zařízení, ve kterých se jim plně věnují a cítí se tam příjemně,“ říká osobní trenér Jan Slaba.

Následně vysvětluje: „Nejsme běžné fitness! Naše sportovní zařízení je koncipováno tak, aby se zde zároveň potkalo maximálně šest až osm klientů. Díky takovému počtu se můžeme našim zákazníkům maximálně věnovat a individuálně s nimi pracovat. Takové prostředí je vhodné především pro jedince, kteří ke svému tréninku nepotřebují publikum a jdou si za svým cílem.“

Tento přístup striktně dodržují i u skupinových lekcí. „Naším cílem není pořádat skupinové cvičení pro 20-30 osob. Z mého pohledu nemá takové cvičení velký užitek. Pokud pomineme sociálně-psychologický přínos velké skupiny, tak z pozice klienta vidím pouze utracené peníze za zhruba 3-4 minuty času trenéra! Když budu mluvit jako trenér – jestliže trénuji skupinu do sedmi osmi lidí, už mi dá velkou práci, abych všechny mohl při cvičení opravovat a dbát na to, aby všichni cvičili naprosto správně,“ argumentuje Jan Slaba. „Ve skupině řekněme třiceti cvičenců by to možné nebylo. Takhle jsme schopni se našim klientům maximálně věnovat, dělat korekce, říkat jak dál,“ dodává.

Jak již bylo zmíněno, Life Gym není běžné fitness centrum, a to nejen přístupem, ale i vybavením. „U nás zákazník nenajde posilovací stroje, které jsou ve většině fitness a wellness centrech. Náš koncept je postaven na pohybu s vlastní vahou těla a funkčním tréninku. V praxi se zaměřujeme na správné a především zdravé provedení pohybu, respektive jeho techniku. Cvičení by mělo být přínosné především pro běžný život jedince. To znamená: zlepšení zdravotního stavu, odstranění bolesti zad atd. To však platí v případě, že se nebavíme o výkonnostních sportovcích, nebo když si jedinec takříkajíc „sáhne na dno“. V tu chvílí většinou technika mírně pokulhává,“ říká s úsměvem Slaba.

Díky tomuto konceptu se Life Gym v Příbrami odděluje od konkurence. „Co se týče konkurence, tak s oblibou říkám, že díky naší specifičnosti a zaměření nemáme konkurenci a ani pro nikoho konkurencí nejsme. Naopak, využíváme spolupráce s ostatními sportovními a relaxačními zařízeními. Máme svůj směr a toho se držíme. Kromě cvičení a Vacu Shape strojů pořádáme pravidelně i různé workshopy, kurzy a akce. Přicházíme totiž s myšlenkou vzdělávat nejen odborníky, ale také zákazníky, tak aby především oni věděli jak cvičit, jíst, sportovat, pohybovat se, zkrátka žít zdravě. V případě kurzů, workshopů a pravidelných akcí se snažíme přinášet nové směry, nové náhledy na věci a situace. Chceme pomáhat zákazníkovi, aby si vytvořil svůj vlastní náhled na zdraví a zdravý životní styl. Vše totiž není jen černé nebo bílé. Bezesporu nás těší, že pro některá fitness a wellness centra v Příbrami jsme inspirací a tento směr aplikují do svého provozu také,“ vysvětluje Jan Slaba.

Life Gym Příbram funguje na bázi jednorázových vstupů nebo permanentek. V současné době můžete toto zařízení navštívit za zaváděcí ceny, a to na veškeré služby. Mezi hlavní nabízené služby centra patří: skupinové cvičení (kruhový trénink pro muže i ženy, Hatha jóga, Power jóga, Zdravotní tělesná výchova a další), posilovna, Vacu Shape, pohybové a výživové poradenství, kurzy, semináře, workshopy a prodej doplňků stravy. Ostatní informace, provozní dobu, ceník, rozpis jednotlivých skupinových cvičení a mnoho dalšího můžete nalézt na www.lifegym.cz.

Life Gym Příbram
Čs. armády 29
261 01 Příbram
www.lifegym.cz
info@lifegym.czRedakce - PR ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka