www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Známe vítěze soutěže o dvě vstupenky na Keksáky

2017-08-09 14:30:26 | Redakce ©

Na soutěžní otázku - kdy kapela Keks vyprodala Pražskou Lucernu - bylo jedinou správnou odpovědí to, že 14. 4. 2011. Vylosována byla Jitka Novotná, gratulujeme!

Foto


(Známe vítěze soutěže o dvě vstupenky na Keksáky ©)

Keks, Jaroslav Uhlíř a The Tap Tap v letním kině Příbram

V sobotu 19. srpna vystoupí v letním kině Příbram kapela Keks. Pro mnoho Příbramáků je to doslova srdcovka. Kromě Keksáků vystoupí i Jaroslav Uhlíř a nevšední kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap.

Celý program začne v 17 hodin odpoledním programem pro děti. Divadélko Romaneto vytáhne z rukávu některou ze svých skvělých pohádek. V 18,30 hodin vystoupí kapela The Tap Tap a předvede jedinečné energické představení, kde jistě dojde i na Černého pasažéra i Ředitele autobusu. Hodinka uteče jako voda a pomalu se bude připravovat na pódiu kapela Jaroslava Uhlíře a tam to pojede jako po másle. Určitě nebude písnička, kterou si nezazpíváme všichni dohromady. Na závěr celého programu dostane největší prostor Keks – rocková legenda, která zraje jako víno. Celý večer bude naplněn samými českými hity v podání předních českých kapel. Jinými slovy – šest hodin dobré zábavy. Celým sobotním programem v letním kině provede moderátor Petr Brožík.

Více informací najdete na FB zde: Keks, Jaroslav Uhlíř a The Tap Tap


Redakce ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka