www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Týden úžasných akcí

2019-06-12 10:43:25 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Je neuvěřitelné, jak čas letí. Nedávno jsme přemýšleli, co na červen připravit, a dnes posíláme pozvánku s tím, že koncert Pražského výběru, Novák Fest i Vítání slunovratu jsou doslova za dveřmi.

Foto

(Upoutávka)

Týden plný akcí zahájí v pátek 14. června 2019 v letním kině koncert Pražského výběru. Předkapelami této legendy budou divákům známé Pakáš a Origami. Začátek koncertu je v 19 hodin. Vstupenky je možné koupit až do 13. června v předprodeji za 170 korun (Ticketstream, Infocentrum Zámeček-Ernestinum Příbram, Dobříš, Rožmitál pod Třemšínem, Knihovna E. Bořického Milín). Na místě budou vstupenky v prodeji za 250 korun. Jak nám předpovědi počasí slibují, bude v pátek krásně, takže neváhejte přijít.

Podruhé se sejdeme v neděli 16. června 2019 na akci Novák Fest. Jde o rodinnou událost, při které si užijí malí i velcí. Čeká nás den plný zábavy, vědy, sportu… To vše v čase od 10 do 18 hodin. V neděli nás v souvislosti s Novák Festem nemine dopravní omezení. V době od 9 do 20 hodin dojde k částečné uzavírce silnice I/66, kdy ulice bude pouze jednosměrná a bude využívána jako parkoviště. Trasa objížďky povede přes silnice III/1911 a silnice III/1912 – ulice Brodská, Školní a Březnická.

„Kromě zmíněného bohatého programu nabídne Novák fest i další bonus, kterým je půjčovné zdarma na sportovní vybavení a výrazně snížené vstupné na Adventure golf. Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete se na Novák Fest podívat. Rozhodně bude co vidět a co zažít!,“ doplňuje informace starosta Jan Konvalinka.

I při třetí akci se vydáme na Nový rybník, tentokrát ve čtvrtek 20. června 2019. V tento den při Vítání slunovratu zažijeme Karibskou noc. Vedle kapely Prague Queen se těšte na Veroniku Lálovou a její sambu, barmanskou show nebo kapelu Mezcla Orquesta a její kubánské rytmy. Vítání slunovratu začíná v 18 hodin, buďte zde tedy včas. Na Vítání slunovratu a Novák Fest se vstupné neplatí.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka