www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

SeZaM bistro Nový rybník chystá na srpen nálož kulturních akcí a rozšíření nabídky občerstvení. Léto ještě nekončí!

2019-08-05 07:39:51 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Kolem SeZaM bistra Nový rybník bude v srpnu pořádně živo. Sportovní zařízení města Příbram zve Příbramáky i návštěvníky z okolí na čerstvě praženou kávu, víno, pivo a pestrou nabídku občerstvení. Chybět nebude živá hudba, taneční vystoupení, soutěže a další aktivity.

Foto

Bistro Nový rybník.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Smršť akcí odstartuje již v pondělí 5. srpna workshopem ze světa kávy. Domácí pražírna předvede v čase od 14 do 18 hodin různé způsoby domácí přípravy kávy a servírování, vše si bude také možné vyzkoušet. Další akce, s názvem Moravský večer, na sebe nenechá dlouho čekat. Konat se bude ještě v tomtéž týdnu, a to v sobotu 10. srpna od 17 do 22 hodin. Vystoupí pěvecké a taneční těleso mužů a žen z Ježova, zatančí v moravských krojích a předvedou například i ukázku stloukání másla. O „vinný režim“ se postarají hned tří vinařství a také nabídka občerstvení bude více než pestrá. Moravská prkénka, sýrová nebo s uzeninou, pečená kolena, škvarková pomazánka, koláče a další pochoutky. Součástí večera bude bohatá tombola.

17. srpen si poznamenejte do diáře hlavně v případě, že máte děti. O zábavu nejen pro ně se totiž postará od 10 do 15 hodin partička z EKOKOMU. Ti přivezou na Novák nejrůznější hry a soutěže s tématikou recyklace a třídění. Kdo potom vydrží až do večera, jistě neprohloupí. Adventure golf se totiž poprvé otevře veřejnosti i v noci. Od 21 do 24 hodin bude Adventure golf připraven zprostředkovat hráčům tu správnou hornickou atmosféru.

Srpnové akce pořádané Sportovním zařízením města Příbram v areálu Nový rybník završí 24. srpna Večer s pivovarem. Akce je koncipována jako malý pivní festival, kde se bude čepovat především Brdonoš, ale i další lokální piva. Nebude chybět živá hudba v podání kapely Frajara Putika a tematické občerstvení, jako burgery s trhaným vepřovým nebo poctivý gulášek. Program začíná v 18 a končí ve 21 hodin. Vstup na všechny akce je zdarma, noční Adventure golf je zpoplatněn dle platného ceníku.

V srpnu se návštěvníci SeZaM bistra Nový rybník mohou těšit na rozšíření nabídky jídel a nápojů i mimo plánované akce. Ochutnejte například rolovanou zmrzlinu, kuřecí tortillu a další. Nově najdete v nabídce také míchané nápoje Aperol a Kozičky.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka