www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Předprázdninová Kavárna U Nulté hodiny v D-klubu

2019-06-20 07:58:17 | Divadlo A. Dvořáka Příbram, Andrea Vasilová ©

Letošní divadelní sezónu v Déčku uzavře Kavárna U Nulté hodiny. Hostem této předprázdninové kavárny bude ve středu 26. června od 19 hodin herec Martin Dusbaba.

Foto

Martin Dusbaba.
(Foto Divadlo A. Dvořáka Příbram)

Martin pochází z Pardubic. Studoval na Střední divadelní škole v Šumperku. Po roce přešel na DAMU na Katedru alternativního a loutkového divadla do ročníku Jany Březinové a Jana Borny. Jako herec byl nominován na cenu Alfréda Radoka za roli psa Baryka a soudruha Barykova v Bulgakovově Psím srdci. Podílel se na mezinárodním projektu Fasting Artist v Německu, spolupracoval se Státní operou Praha. Spoluzakládal Studio Řetězová (později Řetízek), Divadlo Nablízko, Divadlo Aqualung. Byl angažován v kladenském Divadle Lampion. Od roku 2014 je členem souboru Divadla A. Dvořáka.

V Divadle A. Dvořáka jste jej mohli vidět v inscenacích A pak už nezbyl ani jeden v roli soudce Sira Lawrence Wargrave, v Archivu jazyků jako lingvistu George, v Prokletí nefritového škorpióna jako Voltána Polgára.

V současné době jej můžete vidět v představeních Balada pro banditu v roli Mageriho, v Dámě na kolejích, v Maryše představuje hospodského, v Obsluhoval jsem anglického krále hraje generála a v neposlední řadě v hlavní roli originálního kadeřníka Tonyho Řezníčka, majitele luxusního kadeřnictví, v inscenaci Splašené nůžky, kde se přímo v domě stane vražda!

Vstupenky si můžete koupit na všech prodejních místech divadla.


Divadlo A. Dvořáka Příbram, Andrea Vasilová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka