www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Pátrání po svědcích dvou dopravních nehod

2020-01-16 09:34:05 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

V pondělí 13. ledna v 19:30 hodin zaparkoval majitel svoje vozidlo značky VW SCIROCCO v Mírové ulici v Příbrami VII. Následující den v 13:20 hodin zjistil, že má u auta poškozený zadní nárazník. Za stěračem nalezl lístek s kontaktem na svědka dopravní nehody.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment)

Šetřením nehody byli zjištěni dva svědci, kteří uvedli, že dne 14. ledna v 9:50 hodin viděli, jako vůz poškodil automobil značky Škoda Octavia. Jeho zatím nezjištěný řidič poté zaparkoval nedaleko místa nehody a odešel.

Policisté žádají osoby, které se v danou dobu pohybovaly v místě nehody a mohly by podat svědectví, za jakých okolností došlo k nehodě či určit čas a kdy bylo auto poškozeno, aby se ozvaly na telefon 974 879 251 (503).

V úterý 14. ledna v 16:55 hodin došlo v Brodské ulici v Příbrami k pádu cestující v autobuse MHD, který jel ve směru od obchodního domu Albert k silnici Brodská. Před hranicí křižovatky byl nucen řidič zabrzdit, přitom došlo ke zranění cestující. Motorista si myslel, že vozidlo jedoucí zleva po hlavní komunikaci mu umožňuje výjezd, následně se rozjel, ale vůz pokračoval v jízdě, proto musel prudce zastavit.

Příslušníci policie prosí svědky, kteří předmětnou událost viděli nebo ji zachytili na kamery ve svých automobilech, aby volali na telefon 974 879 251 (503).


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka