www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Mimochodem jazz

2018-04-16 07:07:19 | Mimochodem, Libor Michvocík ©

Zveme Vás na první příbramské vystoupení jazzového kvartetu Marty Kloučkové do kavárny hotelu Belvedere v Kulturním domě v Příbrami, ve čtvrtek 19. dubna od 20 hodin. Marta Kloučková je multižánrová zpěvačka a výrazná osobnost mladé české jazzové scény. Je finalistkou prestižní mezinárodní soutěže jazzových vokalistů Voicingers 2017.

Foto

Jazzový kvartet Marty Kloučkové.(Zdroj foto: Mimochodem, Libor Michvocík)

Těžištěm její autorské tvorby je v současné době Marta Kloučková Kvartet, jenž sestává z hudebníků patřících k výrazným talentům nastupující jazzové generace (Tomáš Jochmann – p, Jan Fečo – bs, Marek Urbánek – ds).

Je členkou vokálního a cappella sextetu SKETY (spolu s Veronikou Vítovou, Alicí Bauer, Michalem Strnadem, Štěpánem Janouškem a Petrem Wajsarem). SKETY jsou vítězové mezinárodní a capella soutěže Vokal.total 2014 a laureáti prestižních mezinárodních a cappella soutěží v Aarhusu (DK, 2017) a Tampere (FIN, 2017). Jejich debutové album získalo 4 nominace na prestižní cenu CARA 2015. V březnu 2017 jim vyšlo v album Týdytý u vydavatelství Warner Music.

Zásadní vliv na Martin hudební vývoj měla autorská cross-genre kapela Nano Illusions, kterou (spolu s Janem Alešem, Antonínem Dlapou, Ondřejem Hauserem a Markem Antoňů) založila v roce 2010, a v níž se podílela jako spoluautorka hudby a autorka textů. Nano Illusions za dobu své existence odehráli mnoho koncertů, vydali jedno eponymní EP (2011) a album s názvem Krajiny stíny (2014).

Marta Kloučková vystupuje na české klubové scéně a na tuzemských i zahraničních festivalech (na Slovensku, v Turecku, Německu, Velké Británii, Maďarsku, Bulharsku, na Taiwanu…). Hostuje v progresivních tuzemských hudebních projektech (Concept Art Orchestra) či site-specific projektech (Netykavka: Initi+Floex), je vyhledávanou studiovou zpěvačkou.

Rádi vás zveme. Vzhledem ke kapacitě doporučujeme lístky pořídit v předprodeji buď v cukrárně UPEKLA (parkoviště naproti Spartaku) nebo na e-mailové adrese: libor.ts@seznam.cz.

Za tým Mimochodem
Libor Michvocík

Pozvánka na koncert Marta Kloučková Quartet - 19.4.2018, PříbramMimochodem, Libor Michvocík ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka