www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Město Příbram - třídění papíru a plastů, dotazník

2017-09-21 08:09:03 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

V rámci zkvalitnění třídění papíru a plastů zvažuje město Příbram podání žádosti o dotaci na nákup nádob a pytlů pro občany města. Projekt je cílen do lokalit s velkou docházkovou vzdáleností ke kontejnerům na vytříděné odpady a do míst, kde není možné umístění dalších kontejnerů. Jde o tyto vytipované lokality: Orlov, Lazec, Sázky, Zdaboř a Březové Hory.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

V rámci projektu je uvažováno pořízení cca 400 kusů 120 litrových domácích plastových popelnic, cca 200 kusů na plast a 200 na papír, vybudování deseti pevných stání pro nová hnízda odpadu, pořízení cca 40 kusů 1100 litrových plastových kontejnerů a cca 13.000 kusů pytlů na rok.

Město se proto v této věci formou dotazníku obrací na případné zájemce. Vyplněné dotazníky musejí být odevzdány do 06. 10. 2017 do připravených sběrných boxů v infocentru v budově Zámečku (Tyršova 106), nebo na podatelně městského úřadu v budově radnice (Tyršova 108) a nebo na Odboru životního prostředí (U nemocnice 19B). Sken podepsaného dotazníku je možné také odeslat elektronickou formou na adresu nadoby@pribram.eu. Na tuto adresu lze směřovat i případné dotazy.

Více informací naleznete v Dotazníku - viz link níže.

Realizační tým projektu z Odboru řízení projektů a dotací Městského úřadu Příbram


DOTAZNÍK - domácí třídění papírů a plastů

Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka