www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Divadelní Silvestr se vrací do Estrádního sálu - ZRUŠENO

2017-12-06 08:40:31 | Divadlo Antonína Dvořáka, Jitka Honischová ©

Pokud ještě nevíte, kde strávit Silvestr, tak do příbramského divadla můžete přijít už odpoledne a odejít až v novém roce.

Foto

(Upoutávka Divadlo Antonína Dvořáka)

Od 15 hodin společně s herci příbramského divadla a jejich hosty můžete cestovat v čase při inscenaci „Spojovací dveře“. „Vše o ženách“ se dozvíte od 18 hodin na Malé scéně. Tuto hru diváci zvolili „Nejúspěšnější inscenací roku 2016“. A ve 20 hodin můžete plynule přejít do Estrádního sálu na silvestrovský mejdan. „Silvestr jsme v minulých letech pořádali, ale byl pojatý pouze jako taneční zábava. Pak nastala pauza a v loňském roce jsme Silvestra slavili při diskotéce. Ani jeden způsob úplně nevyšel. Ale nevzdáváme se. Letos jsme připravili silvestrovskou show s programem a soutěžemi. Pevně věřím, tento způsob oslavy Silvestra Příbramáky osloví,“ říká ředitel divadla Petr Bednář.

Nejen celý večer, ale i nový rok budete moci přivítat se zkušeným moderátorem a populárním hercem Filipem Müllerem. „Vzhledem k jeho sklonům k improvizaci a v dobrém slova smyslu šaškovství bude určitě tím správným průvodcem silvestrovského večera," s úsměvem sděluje zástupkyně ředitele Anna Čiperová.

K tanci i poslechu zahraje příbramská kapela „A je to!“, která má ve svém repertoáru písničky populárních českých i zahraničních kapel. Atraktivní podívanou připravili tanečníci ve stylu electric boggie. A nejsou to jen tak nějací tanečníci. Lektor electric boggie, hip hopu a street dance Karel Šíma a Adam Arai, který se může pyšnit tituly - dvojnásobný mistr světa, mistr Evropy a trojnásobný mistr České republiky v electric boggie. A to vše za doprovodu Filipa Mariuňaka a jeho beatbox show. Nebudou chybět ani soutěže o ceny a slosování vstupenek.

Námořní důstojníci ze skupiny California Dreams by těsně před půlnocí měli náladu ještě vygradovat. Jsou to dobří tanečníci, ale zároveň se jim špatně tančí v uniformách. Takže odkládání oděvu bude nutné….

A jak to bude na silvestrovský večer s občerstvením, prozradila vedoucí provozu Hana Tylichová: „Snažili jsme se držet tradičních silvestrovských pokrmů, takže v nabídce jsou chlebíčky, jednohubky, šleh, bramboráčky, vepřové koleno a různé dezerty. A samozřejmě jsme se dostatečně zásobili šampaňským.“


Bohužel se akce na Estrádním sále ruší. Obě představení (Spojovací dveře i Vše o ženách) zůstávají. Omlouváme se za komplikace.

Vše o ženách.
(Foto Divadlo Antonína Dvořáka)


Divadlo Antonína Dvořáka, Jitka Honischová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka