www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Chtěli byste si jít zabruslit, ale nemáte brusle? Nevadí, půjčte si je u nás

2018-10-09 07:45:41 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Na veřejné bruslení budete moci vyrazit i bez bruslí. V malé hale Zimního stadionu Příbram bude totiž od 13. října nově otevřena půjčovna bruslí. Kromě veřejného bruslení chystá Sportovní zařízené města Příbram i bruslení dětské.

Foto

Chtěli byste si jít zabruslit, ale nemáte brusle? Nevadí, půjčte si je u nás.
(Foto SZM Příbram)

Pokud se již delší dobu chystáte navštívit veřejné bruslení a jediné, co Vám v tom brání je, že vlastně nemáte brusle a nákup nových by vyšel moc draho, máme pro Vás nyní řešení. Brusle si můžete zapůjčit přímo v malé hale Zimního stadionu v nové půjčovně. Půjčovna bruslí bude otevřena každé veřejné bruslení, zapůjčení dětských bruslí stojí 60 Kč a pro dospělé 80 Kč. Za jedny brusle je nutno složit vratnou zálohu 1000 Kč. Cena je uvedena vždy za jedno Veřejné bruslení.

Pravidelné Veřejné bruslení bylo oficiálně zahájeno 2. září, bruslilo se však už v srpnu, kdy byly vypsány termíny mimořádného letního bruslení. Za měsíc září navštívilo veřejné bruslení přes 300 lidí. „Kromě Veřejného bruslení, které se v říjnu koná každou sobotu a neděli od 14:00 do 16:00 hodin, plánujeme také dětské bruslení, které by mělo být spuštěno během listopadu,“ říká manažer Zimního stadionu Karel Manhart. Dětské bruslení je určeno pouze pro děti s doprovodem a nabízí tak větší komfort rodinám s dětmi.


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka