www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Značka kvality pro Domov seniorů

2021-11-18 08:39:39 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Domov seniorů spadající pod Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram získal Značku kvality v sociálních službách – uděleny byly čtyři z pěti možných hvězdiček.

Foto

Domov seniorů.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Systém externí certifikace zařízení sociálních služeb provozuje Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Systém je založen na udělování bodů, kdy se hodnotí celkem pět oblastí: ubytování, stravování, kultura a volný čas, partnerství a péče.

Cílem udělené značky kvality je poskytnout uživatelům, zájemcům o službu a také jejich rodinným příslušníkům jednoznačnou informaci o tom, jakou kvalitu mohou od života v daném zařízení očekávat a stejně tak poskytnout zpětnou vazbu poskytovateli sociálních služeb.

„Získání certifikace je náročný a dlouhý proces na jehož konci se potvrdilo, že pracovníci Domova seniorů i vedení Centra sociálních a zdravotních služeb odvádí vynikající práci. Čtyři hvězdičky z pěti jsou zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb,“ těší se z ocenění starosta Jan Konvalinka.

K získání certifikace se v podobném smyslu vyjádřil také ředitel Centra sociálních a zdravotních služeb Tomáš Cipra: „V prvé řadě musím poděkovat všem pracovníkům Domova seniorů za jejich dlouhodobou kvalitní a koncepční práci a samozřejmě i všem ostatním, kteří se na procesu certifikace podíleli. Celkové hodnocení potvrdilo, že poskytované služby jsou na vysoké úrovni a zejména flexibilně reagují na nové výzvy a požadavky.“

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka