www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zimní stadion v Příbram prošel během nuceného uzavření významnými opravami

2021-05-28 08:32:49 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Opravy a dílčí rekonstrukce Zimního stadionu se prováděly v době nuceného uzavření sportovišť z důvodu šíření onemocnění Covid-19. Opravy se týkaly především technologií, nového zázemí se ale dočkali také zaměstnanci a návštěvníci malé haly.

Foto

Zimní stadion, malá hala.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

„Když se vnitřní sportoviště koncem loňského roku opět uzavřela a vidina jejich znovuotevření byla v nedohlednu, pustili jsme se do oprav, které za provozu provádět nelze a bylo by nutné kvůli nim provoz stejně na nějakou dobu uzavřít. A tak jsme na nic nečekali a využili jsme nařízenou odstávku na maximum,“ říká k plánování oprav Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Na zimním stadionu došlo k výměně kondenzační jednotky na ochlazování čpavku a rekonstrukci vodního hospodářství. Vyměněn byl také výměník tepla, který slouží ke zpracování vzniklého tepla z jiných procesů pro další účely. Jeho zapojení proběhne hned po dokončení rekonstrukce zbylé části technologie pro využití odpadního tepla.

Pro návštěvníky jsou v malé hale opravené sprchy a zaměstnanci zimního stadionu mají opravené zázemí ve strojovně, sprchy a nové kanceláře v patře.

„V současné době je v provozu velká hala zimního stadionu, kde dodržujeme všechna současná nařízení a chystáme malou halu,“ říká Slaba. V malé hale už se tvoří led, se spuštěním provozu je počítáno na 1. června a plánují se i bruslení pro veřejnost. Zatím však provozovatel zjišťuje, jaké jsou podmínky, a zvažuje, zda za daných předpokladů bude o bruslení vůbec zájem.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka