www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Úspěšné léto v tenisovém a sportovním klubu Vitality Březnice

2018-09-05 09:37:20 | TC Vitality Březnice, Stanislav Veselý  ©

S blížícím se koncem letních prázdnin se v Tenisovém a sportovním klubu Vitality Březnice z.s. vše pomalu začíná připravovat na nadcházející zimní sezónu. S příchodem nového školního roku se znovu rozbíhají pravidelné tenisové tréninky v klubové tenisové škole a celé září se o víkendech dohrávají poslední mládežnické turnaje.

Foto


(Foto TC Vitality Březnice)

V letošní letní tenisové sezóně klub organizoval, jako již každoročně, celou řadu tenisových a sportovních akcí, turnajů a tréninkových kempů. V tenisových soutěžích smíšených družstev klub a město Březnici reprezentovali hráči a hráčky všech věkových kategorií (minitenis, babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorostenci a dospělí).

Největší radost nám udělali malí babytenisté (do 9ti let), kteří hráli v sestavě: Kristián Šimek, Nela Šináglová, Ella Smíšková a Sebastian Kohn. Všichni výše jmenovaní sehráli výborné zápasy, získali cenné zkušenosti ve hře na velké hřiště a skončili ve své skupině na skvělém 2. místě, z celkového počtu osmi družstev. Velmi solidní výsledky měla také družstva mladších a starších žáků, která se udržela v tzv. 1. třídě i pro příští rok.

Začátkem letních prázdnin jsme měli možnost sledovat odchovance našeho klubu a naší tenisové školy Jiřího Veselého jun. a jeho "úspěšné tažení" slavným Wimbledonem. Jirka se zde probojoval až do osmifinále, kde sehrál proti světové jedničce Rafaelu Nadalovi velmi solidní zápas!!!

Pro všechny nové zájemce o pravidelný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, pořádá náš tenisový klub společně s JIRI VESELY TENNIS ACADEMY, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, nábor do klubové tenisové školy. Nábor se koná v neděli 23.09. 2018 od 16.00 do 18.00 hod. v klubové tenisové hale.

Závěrem bych chtěl popřát všem našim "mládežníkům" úspěšný vstup do nového školního roku a ostatním našim členům hezké "babí léto".

Stanislav Veselý
TC Vitality Březnice z.s.
manažer klubu


TC Vitality Březnice, Stanislav Veselý  ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka