www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Úpravy jízdních řádů – Turistická linka bude mít více zastávek

2022-06-30 08:35:59 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

S platností od 1. července dochází k úpravě jízdních řádů u linky MHD 7A a turistické linky MHD 5B. Turistická linka bude obsluhovat další zastávky.

Foto

Turistická linka.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Linka MHD 7A od začátku prázdnin nebude obsluhovat zastávku „Háje otočka“. K této změně dochází za základě žádosti obce Háje s odůvodněním, že dopravní obslužnost obce je dostatečně zajištěna smlouvou se Středočeským krajem.

Druhá změna, tentokrát s přidáváním zastávek, se týká turistické linky MHD 5B, která vyjíždí na trasu o víkendech a svátcích.

„Tuto linku pravidelně využívají vedle turistů a cyklistů také obyvatelé města a osad. Z tohoto důvodu na trasu přidáváme dvě zastávky. První z nich je zastávka Příbram, Březové Hory, stadion, která přiblíží cestující k Lesoparku Litavka. Druhá zastávka bude sloužit především obyvatelům Orlova, kdy od 1. července bude obsluhována zastávka s názvem Příbram, Orlov, U Kříže,“ upřesňuje změny starosta Jan Konvalinka.

Připomeňme, že turistická linka MHD 5B bude jezdit pravidelně o víkendech a svátcích až do 11. září 2022. Jízdné je placené dle běžného tarifu a přeprava jízdních kol je zajištěna bezplatně.

Jízdní řád je ke stažení na webových stránkách města: https://1url.cz/TrWGy.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka