www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Turnaj O pohár starosty města má své vítěze

2021-11-08 09:52:03 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Ceny desátého ročníku příbramského turnaje v malé kopané jsou rozdány. Turnaje se zúčastnilo celkem dvanáct týmů chlapců a dívek.

Foto

(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Ve čtvrtek 4. listopadu příbramská sportovní hala ožila, v tento den se zde konal 10. ročník turnaje v malé kopané, který je určen pro žáky 6. a 7. ročníků příbramských základních škol. V letošním roce se turnaje zúčastnily všechny příbramské školy, hrálo osm týmů chlapců a čtyři družstva dívek.

„Po roční pauze jsme se opět sešli u tohoto turnaje. Osobně jsem byl překvapen ze hry dívčích týmů, kde bylo vidět, že fotbal není pouze klučičím sportem. Některé zápasy dívek dokonce nabídly mnohem více akce. Všem zúčastněným, jak dívkám, chlapcům, tak realizačním týmům děkuji za účast na tomto turnaji a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů,“ uvedl po předávání cen starosta města Jan Konvalinka.

Celkem se při turnaji odehrálo šestadvacet zápasů. Prvenství v kategorii dívek si odnesl tým ze Základní školy Březové Hory, kategorii chlapců rozhodly penaltové rozstřely a putovní pohár získalo družstvo ze Základní školy Bratří Čapků.

Turnaj se odehrál za přísných protiepidemických opatření s vyloučením divácké veřejnosti.


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka