www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Starosty DSO ORP Příbram a Chomutovska přijela pozdravit hejtmanka Středočeského kraje

2019-10-23 09:21:45 | Bc. Jiří Kužel ©

Ve čtvrtek 17.10.2019 starostové Dobrovolného svazku obcí s rozšířenou působností (DSO ORP) Příbram přivítali v našem regionu na dvoudenní návštěvě starosty Dobrovolného svazku obcí Chomutovsko.

Foto

(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Program byl zahájen soukromou prohlídkou Svaté Hory, kdy následovalo společné posezení v hotelu Belvedere. Zde starostové v příjemné atmosféře diskutovali o problematice jednotlivých oblastí veřejné správy.

Zpestřením společného setkání byl příjezd hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové, která přijela starosty pozdravit.

„Setkání se starosty Chomutovska se neslo ve velmi přátelské atmosféře. Velmi milým překvapením pro nás byl příjezd hejtmanky Středočeského kraje, která nás přijela pozdravit a seznámit se s činností svazků. Dále jsme hovořili o problémech našich obcí a plánovaných akcích a aktivitách. Pro nás je vždy větším přínosem osobní setkání se starosty jiných obcí než informace získané formou semináře,“ sdělila předsedkyně Dobrovolného svazku obcí ORP Příbram Blanka Strnadová.

Svoji návštěvu v našem regionu zakončili starostové Chomutovska prohlídkou Hornického muzea v Příbrami a vyhlídkovou plavbou po přehradě Orlík.

Bc. Jiří Kužel,
tajemník Dobrovolného svazku obcí ORP Příbram


Bc. Jiří Kužel ©


REKLAMA

Město Příbram

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka