www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Poslední adventní neděle

2019-12-18 10:03:58 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Je neuvěřitelné, jak nám adventní čas uběhl, Štědrý den je za dveřmi, a my můžeme přinést pozvánku na poslední adventní zastavení. Při programu zlaté neděle se setkáme na náměstí T. G. Masaryka.

Foto

Advent na náměstí TGM.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Při zlatém adventním zastavení se sejdeme opět v 15 hodin. Pohádkové představení Hurááá Vánoce v 15.10 h potěší nejmenší návštěvníky. Na krotitele ohně, fakíra a rekordmana Petra Fiedora se můžete těšit v 16 hodin. Příznivci hudby si jistě nenechají v 16.30 h ujít koncert v kostele sv. Jakuba. Koledy s Příbramskou filharmonií si budete moci na náměstí zazpívat od 17.30 a jako poslední přijde na řadu v 18.15 originální harmonikářské duo Hrajeto. Po celý den budou samozřejmě opět probíhat adventní trhy.

„Letošní advent se nám blíží ke konci a myslím, že připravený program návštěvníky potěšil. Dnes tedy zveme na poslední adventní zastavení, a pak již budeme všichni očekávat příchod Ježíška a nového roku. Chtěl bych v tento okamžik popřát všem Příbramanům příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí a zdraví v novém roce. Ať se všem daří v osobním i pracovním životě,“ vyslovil přání starosta města Jan Konvalinka.


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka