www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Plánujete oslavu? K jejímu uspořádání se nabízí prostor SeZaM bistra nebo nový rodinný koutek na Nováku

2019-09-10 09:23:53 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Nově vytvořené posezení pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně, vzniklo v místě bývalých sprch. Zastřešený prostor je určen k pronájmu za účelem uspořádání rodinné oslavy, přátelského setkání, teambuildingu a podobně. Sportovní zařízení města Příbram nabízí také možnost uspořádání oslavy za Vás.

Foto

Rodinný koutek.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Areál Nový rybník nabízí hned několik možností pronájmu jednotlivých částí areálu pro uspořádání soukromých akcí. Jednou z novinek je pronájem nově vybudovaného rodinného koutku. „Kolaudace zastřešeného posezení proběhla ještě v srpnu, je nyní plně k dispozici pro rodinné oslavy či posezení s přáteli,“ říká ředitel SZM Jan Slaba. Pronájem rodinného koutku vyjde na 500 Kč na půl dne. K tomuto přístřešku nabízí SZM také možnost zapůjčení grilu či dokonce zajištění kompletního cateringu. „Kreativitě návštěvníků se meze nekladou a můžeme se domluvit téměř na čemkoli, od jednoduchého občerstvení až po kompletní zajištění oslavy,“ říká vedoucí SeZaM bistra Nový rybník Jaroslava Kozohorská.

Pro větší oslavy, je určitě vhodnějším prostorem SeZaM bistro Nový rybník. I tady lze totiž domluvit pronájem, ať už vnitřního nebo venkovního posezení, včetně pódia. „V případě takovýchto větších akcí není stanovena přesná cena za pronájem, a to z toho důvodu, že jednotlivé požadavky klientů se hodně liší. Připravují se tak vždy konkrétní kalkulace a cenové nabídky,“ doplňuje Kozohorská. Výhodou vnitřního posezení SeZaM bistra je možnost posezení i za horšího počasí, či dokonce v zimním období.

Dalším prostorem, který si lze v areálu Nového rybníka pronajmout je například ohniště. Pronájem ohniště bez palivového dřeva vyjde na 500 Kč na půl dne, cena včetně palivového dřeva je potom 800 Kč na půl dne.

Oslava na klíč.
SeZaM bistro.


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka