www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Novinky z tenisového a sportovního clubu Vitality Březnice

2019-09-09 08:50:07 | TC Vitality Březnice z.s., Stanislav Veselý ©

S koncem letních prázdnin a se začátkem nového školního roku se znovu v Tenisovém a sportovním clubu Vitality Březnice z.s. pomalu rozbíhají přípravy na nadcházející zimní sezónu. Současně s tím se opět rozjíždějí pravidelné tenisové tréninky mládeže i dospělých.

Foto

(Foto TC Vitality Březnice z.s.)

V průběhu měsíce září se také dohrávají poslední letní žákovské tenisové turnaje a bilancuje se končící letní tenisová a sportovní sezóna.

Náš klub, jako již tradičně, byl organizátorem mnoha krajských a celostátních tenisových turnajů mládeže. V průběhu letních prázdnin našli u nás své "útočiště" tenisté a sportovci nejen z České republiky, ale i ze zahraničí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, USA aj.), kteří se u nás zúčastnili různých sportovních kempů - tenis, volejbal, zumba, aerobic, fotbal.

Také v soutěžích smíšených družstev mládeže i dospělých v tenisu zaznamenal náš klub několik cenných úspěchů. Největší radost nám udělali malí BABYTENISTÉ (do 9 let), kteří se v konkurenci 64 družstev z celého středočeského kraje probojovali mezi 8 nejlepších družstev. Toto družstvo hrálo v sestavě: Ella Smíšková, Nela Šináglová, Anna Kubátová, Matyáš Motáň a Kristián Fořt. Ti všichni vzorně reprezentovali náš klub i město Březnici a jsou skutečnými odchovanci našeho klubu, kteří se dlouhodobě připravují v naší tenisové škole.

Také "A" družstvo dospělých zaznamenalo postup do vyšší soutěže a splnilo svůj dlouhodobý cíl. Toto družstvo hrálo ve složení: Vojtěch Ureš, Oldřich Kofroň, Radek Dobeš, Miloš Hybrant, Radek Michal, Filip Pešek, Martin Smíšek, Anna Smíšková, Pavlína Švejdová, Natálie Veselá a Aneta Veselá. Oběma družstvům patří naše velká gratulace!!!

Pro všechny nové zájemce o pravidelný kvalifikovaný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, se bude konat v naší tenisové hale  v neděli 15. září 2019 od 16.00 do 18.00 hodin podzimní nábor do Tenisové školy Jiřího Veselého, která s naším klubem dlouhodobě spolupracuje.

Závěrem bych chtěl popřát všem členům našeho klubu hezké "babí léto" a všem našim mládežnickým hráčům a hráčkám úspěšný vstup do nového školního roku.


TC Vitality Březnice z.s., Stanislav Veselý ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka