www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nastal čas na podávání návrhů na udělení výjimky

2020-01-28 08:28:14 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Zastupitelstvo města Příbram každý rok přijímá Obecně závaznou vyhlášku o nočním klidu. Nyní nastala doba, kdy je možné podávat náměty na udělení výjimky z této vyhlášky.

Foto

(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

Noční klid je důležitým aspektem pro spokojený život obyvatel. Na druhé straně však potřebujeme také určité společenské vyžití. Aby mohly být tyto dvě strany vyrovnány, existuje možnost na udělení výjimky ze zákonem stanovené doby nočního klidu.

„Pořádání kulturních akcí je důležitou součástí života a jsme rádi, že v Příbrami je spousta jednotlivců, spolků a organizací, které se do nelehké a mnohdy nevděčné činnosti, tedy bavit lidi, pouští. Pokud máte jasno, kdy a jakou akci chcete pořádat, neváhejte požádat o udělení výjimky z Obecně závazné vyhlášky o nočním klidu,“ vyzývá všechny pořadatele kulturních, společenských, sportovních a jiných akcí, které by přesahovaly do doby nočního klidu, starosta města Jan Konvalinka.

Aktuální znění vyhlášky
v příloze stanovilo výjimečné případy, kdy je doba nočního klidu kratší nebo žádná. V době do 17. února 2020 přijímáme náměty pořadatelů akcí, jež by mohly narušit noční klid. Tyto náměty budou následně vyhodnoceny a případně zařazeny do návrhu vyhlášky. Prosíme, uveďte název akce, pořadatele (včetně kontaktních údajů) a dobu jejího konání. Náměty můžete zasílat na adresu MěÚ Příbram, Tyršova 108, Příbram I, případně na e-mail: radka.skubalova@pribram.eu.


Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka