www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Na pohádky autobusem

2024-07-10 07:24:11 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

V průběhu léta se můžeme za kulturou vypravit také do Lesního divadla Skalka. Na tři dětská představení město zajišťuje smluvní dopravu.

Foto

Lesní divadlo Skalka.
(Foto archiv)

Program Lesního divadla Skalka přináší jak divadelní představení profesionálních i ochotnických souborů, tak koncerty. Na programu jsou také dětská představení – v neděli 14. července je to pohádka Princové jsou na draka, 4. srpna se můžete těšit na příběh O statečném kováři Mikešovi a 1. září jste zváni na pohádku Honza málem králem.

Na uvedená dětská představení město pro lepší přístupnost zajišťuje smluvní autobusovou dopravu, která je zdarma. Autobus bude vyjíždět ze zastávky Březové Hory (křižovatka Rožmitálské a Žežické) v 16.00 a v následujících minutách pojede přes zastávky Drkolnov, Podbrdská, Zdaboř-nemocnice, Školní kruhový objezd, Školní, III. poliklinika, II. poliklinika, Na Cihelně, Pod Kaňkou, Milínská-Mixova, Milínská a Plzeňská (16.18).

Zpět jede po stejné trase, kdy ze zastávky Nové Podlesí vyjíždí v 18.40. Autobus smluvní dopravy je kapacitně vybaven na odbavení pouze jednoho kočárku.

Jízdní řád najdete na webových stránkách města v sekci Doprava/jízdní řády.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka