www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Na bazén se konečně vrací plavecká výuka a kurzy plavání

2021-09-03 09:08:54 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Od pondělí 6. září začíná výuka plavání, zdokonalovací plavecké kurzy a všechny tréninky plaveckého klubu. Po prázdninové pauze se vrací také sobotní ranní plavání pro seniory, které startuje 4. září.

Foto

(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Plavecká výuka se vždy koná ve čtyřech turnusech rozepsaných do jednoho školního roku. V daném období je rozpis neměnný.

První kurz plavecké výuky, platný do 12. 11. 2021, bude vypadat následovně: pondělí, čtvrtek a pátek bude pro veřejnost zavřeno od 8:00 do 12:00 a v úterý a ve středu od 8:00 do 14:00. Návštěvníci musí počítat i s omezením plaveckých drah v odpoledních hodinách, kdy se konají zdokonalovací kurzy plavání a tréninky plaveckého klubu.

„Doufám a věřím, že po minulém covidovém školním roce, kdy organizace plavecké výuky nebyla téměř možná, se letos bude vše konat jak má a děti nepřijdou o další cenné lekce do života,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram. Kompletní rozpis obsazenosti plaveckých drah najdete u vstupu do Aquaparku a také na webu szm.pb.cz.

Sauna běží v každodenním provozu, venkovní bazén sezonu již ukončil

Sauna je nyní v provozu každý den, v pondělí, ve čtvrtek a v sobotu je vyhrazena pro ženy, v úterý, v pátek a v neděli potom pro muže. Ve středu je sauna společná. Ve všední dny je otevřeno od 11:00 do 21:30, středy od 12:00 do 21:30, soboty od 10:00 do 20:00 a v neděli od 10:30 do 20:00. Každou neděli se v čase od 9:00 do 10:30 koná také saunování s dětmi.
Venkovní bazén ukončil sezónu 31. 8. 2021.

Aquagym a plavání pro seniory

První sobotní ranní plavání pro ZTP a seniory se po prázdninové pauze koná poprvé 4. září a následně každou sobotu, vždy v čase od 8:00 do 9:30. Vstup na plavání je zezadu budovy Aquaparku.

Aquagym se zatím nekoná. „V případě vypsání termínů cvičení ve vodě, budeme veřejnost informovat,“ říká Slaba.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka