www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Léto pomalu končí, a tak končí i sezona venkovního bazénu. Co naopak začíná, je pravidelné veřejné bruslení na zimním stadionu

2019-09-09 08:26:52 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Aquapark Příbram ukončuje k dnešnímu dni provoz venkovního bazénu. Na zimním stadionu startuje nová hokejová sezona a také pravidelné veřejné bruslení, které se koná již v tuto sobotu a neděli od 14 hodin.

Foto

(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Sezona venkovního bazénu byla letos zahájena 1. června, kdy děti do 15 let měly vstup pouze za 10 korun. „Celková letošní návštěvnost venkovního bazénu byla bezmála 12 700 osob, což je sice výrazně nižší číslo, než v loňském roce, ale v dlouhodobém horizontu je to návštěvnost průměrná,“ hodnotí sezonu manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Koupací sezona tak sice končí, nicméně venkovní areál se veřejnosti ještě jednou před zimou otevře, a to na regaty v tug towingu, které se konají v sobotu 14. a v neděli 15. září. Kdo se tak bude chtít přijít podívat na modely velkých nákladních lodí a remorkerů, které pracují, jako jejich skutečné předlohy, bude vítán. Regaty startují v sobotu od 13:00 a v neděli od 10:00.

Pravidelné veřejné bruslení začíná
Veřejné bruslení v malé hale Zimního stadionu Příbram startuje již tento víkend. V září jsou termíny vypsané na každou sobotu a neděli od 14:00 do 16:00. Vstupné za osobu činí 40 korun, nebruslící doprovod zaplatí 10 korun a šatna je za 5 korun/kus.

Mimořádné veřejné bruslení se konalo i v létě, příznivci tohoto sportu se mohou těšit ještě na bruslení dětské. Bruslení pro děti bude vypisováno operativně od října, dle aktuální obsazenosti ledové plochy.

Senioři mají jedinečnou možnost využít ranní seniorské bruslení ve velké hale, a to každé úterý a čtvrtek od 9:30 do 10:30. Tady vstupné vychází na 20 korun, s ID senior kartou města Příbram dokonce na 10 korun.


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka