www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Ledový betlém, Love Song Orchestra a čtvrtá svíčka na adventním věnci

2021-12-17 08:45:00 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Chybí nám zapálit poslední svíčka na adventním věnci. Při čtvrtém adventním zastavení se setkáme v neděli 19. prosince na vánočně vyzdobeném náměstí 17. listopadu, kde po celý den budou znít koledy.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

O uplynulých adventních nedělích jsme vždy připravili nějakou alternativu adventního programu. Co nás čeká na náměstí 17. listopadu?

„Poslední svíčku na adventním věnci společně na náměstí zapálíme v 15 hodin a poté si budeme moci užít trochu živé hudby v podání příbramské základní umělecké školy. Náměstí je vánočně vyzdobené, ovšem v neděli se můžeme těšit ještě na pár zvláštností, jednou z nich je ledový betlém, který se bude instalovat a pilami doupravovat zhruba od 11 hodin. Přejme si tedy, aby bylo pořádně mrazivé počasí a my si mohli ledové sochy užívat co nejdéle,“ přibližuje nedělní program starosta Jan Konvalinka.

V tento den se obyvatelé města, především ti bydlící na Drkolnově, Březových Horách a v okolí sídliště mohou těšit na živou hudbu přímo pod svými okny. V čase od 10 do 15 hodin bude totiž našimi ulicemi opět procházet a hrát uskupení Love Song Orchestra.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka