www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Konference sportu

2019-09-10 09:42:21 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Zajistit zdravý vývoj dětí by mělo být cílem každého rodiče. V Příbrami s tímto nyní chce pomoci také pracovní skupina Sport 2030, která pořádá Konferenci sportu.

Foto

(Z upoutávky)

„Pohyb je u dětí velmi důležitý, na tom se shodne odborná i laická veřejnost. Z tohoto důvodu chceme rodičům našich nejmladších občanů umožnit setkání s předními odborníky na sport, zdraví a tělovýchovu,“ říká místostarostka a členka pracovní skupiny Sport 2030 Zorka Brožíková.

Konference sportu, která nese podtitul Vraťme dětem radost z pohybu se koná ve čtvrtek 12. září od 16 hodin v jednacím sále města Příbram, nám. T. G. Masaryka 121 (budova bývalých Rudných dolů).

O optimálním sportovním zatížení promluví Hana Štefaničová, Michal Ježdík vysvětlí, kdo nebo co zabíjí kreativitu. Nad otázkou, kdo nás jednou bude živit, se zamyslí Michal Barda a jak motivovat děti k pohybu nastíní Tomáš Perič. O představení školního projektu Sportík se při konferenci postará Antonín Barák.

„Tato akce, je určena všem rodičům sportujících i nesportujících dětí. Přijďme si společně vyslechnout ty, kdo nám mohou poradit, jak děti vrátit zpět k pohybu a předcházet jejich budoucím zdravotním problémům,“ zve na čtvrteční akci Zorka Brožíková.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka