www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Koncem týdne bude příbramská MHD zdarma, automobil můžete bezplatně odstavit v parkovacím domě

2024-06-13 05:31:46 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Od pátku 14. do neděle 16. června bude v Příbrami městská hromadná doprava jezdit zdarma. V tyto dny v čase od 6.00 do 22.00 navíc můžete bezplatně parkovat v novém parkovacím domě u autobusového nádraží.

Foto

Koncem týdne bude příbramská MHD zdarma, automobil můžete bezplatně odstavit v parkovacím domě.
(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

V průběhu roku je vytipováno několik termínů, při kterých mají cestující dopravu v MHD zdarma. Poprvé nás tento bonus čeká ve dnech 14.-16. června, kdy navíc bude možné v čase od 6.00 do 22.00 využívat zdarma parkovací dům u autobusového nádraží.

„Jako bonus našim občanům máme několik termínů, kdy poskytujeme MHD zdarma. Prvně tuto službu mohou cestující využít tento týden od pátku do neděle, kdy se ve městě koná několik akcí, jako Díky!Fest, Vítání slunovratu nebo triatlonové závody. Další termíny, kdy bude městská hromadná doprava zdarma jsou stanoveny na Příbramskou svatohorskou šalmaj v sobotu 14. září a Den mobility, který se uskuteční 4. října,“ uvádí 1. místostarosta Vladimír Karpíšek a dodává: „Od 14. do 16. června navíc mohou občané v průběhu dne zdarma využít parkování v nově otevřeném parkovacím domě a k přepravě na uvedené akce využít MHD.“

Výše uvedená služba MHD zdarma neplatí pro cestující, kteří v dané dny pojedou příměstskými linkami po území města na městský tarif.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka