www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jeden prodával pervitin, druhý kradl v obchodech

2019-05-13 10:52:21 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

V minulém týdnu obvinili příbramští kriminalisté dva muže, jeden obchodoval s drogami a druhý kradl v příbramských prodejnách. Pětadvacetiletý muž se bude zpovídat ze zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Foto

Pervitin.
(Foto archiv)

Za to mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Od ledna loňského roku do dubna letošního roku na Příbramsku, Berounsku a v Praze prodával pervitin. Cílem bylo získat finanční prospěch, protože dotyčný je nezaměstnaný, a dále si obstarat pro sebe metamfetamin za výhodnější cenu. Již v minulosti byl za obdobnou trestnou činnost souzen a trestán.

U šestatřicetiletého muže policisté zahájili trestní stíhání pro pokračující přečin krádeže. V prvním čtvrtletí letošního roku vzal zboží nejméně ve třech  různých obchodech po Příbrami. V jednom obchodním centru ukradl tři uherské salámy, uschoval je pod oblečení a prošel přes pokladny bez zaplacení. Následně ho chtěl zadržet pracovník ostrahy, dotyčný mu však začal vyhrožovat fyzickou újmou. V jiné prodejně odcizil čtyři lahve alkoholu a v drogerii deset výrobků značky Bi-Oil. Celkem způsobil škodu ve výši téměř osmi tisíc korun. I on má za sebou trestní minulost.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Věnujte prosím pozornost jízdním řádům, platným v době Nouzové stavu, které najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka