www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dvanáctý golfový turnaj Okresní hospodářské komory v Příbrami

2024-05-20 05:46:01 | OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©

Dne 15. května 2024 - to byl termín již 12. ročníku tradičního golfového turnaje Okresní hospodářské komory v Příbrami, který tradičně pořádáme v našem spřáteleném  Golfovém klubu v Líšnici, který je druhým nejstarším golfovým hřištěm v ČR.

Foto

Zleva: Ing. Jiří Paul - vítěz kategorie HCP 36,1-54, Aleš Vršecký - vítěz kategorie 1 -36 a současně absolutní vítěz turnaje, Ing. Věra Babšická – rozhodčí turnaje a Irena Karpíšková, ředitelka OHK Příbram a organizátorka turnaje.
(Foto OHK Příbram)

Je to menší klub, ve kterém se cítíme jako doma a věřím, že i naši členové a přátelé golfu to cítí podobně jako organizátoři akce.

Letošní turnaj měl vyšší účast než v loňském roce a proto jsme pro náš turnaj rezervovali celé hřiště. K pohodovému turnaji přispěla účast dobře naladěných lidí a krásné slunečné počasí, byť trochu větrné. Turnaj se hrál s úpravou HCP, systém Stableford s vyrovnáním a Green fee na 18 jamek. Pod vedením trenérky Moniky jsme uspořádali pro negolfisty i golfovou akademii, kde soutěž v patování vyhrál pan Ing. Ondřej Plíhal z ČSOB.

Kolem půl druhé hodiny odpolední přicházeli do cíle první golfisté, následovalo občerstvení a po obědě jsme vyhlásili výsledky turnaje.

V kategorii smíšená HCP 0-36 v četné konkurenci zvítězil Aleš Vršecký, na druhém místě se umístil Ing. Pavel Vacek a třetí pozici zaujal Ing. Petr Kotlovský.

V méně zastoupené kategorii smíšená HCP 36,1-54 si golfovou trofej odnesl Ing. Jiří Paul, na druhém místě skončila Tereza Pilousková a třetí zaujal Miroslav Podzimek.

Absolutním vítězem turnaje 2024 se stal vítěz kategorie HCP 0-36 pan Aleš Vršecký, jehož jméno dotiskneme na putovní pohár našeho turnaje.

Ještě jsme vyhlásili vítěze vložených soutěží. Cenu za „Nearest to pin“ si odnesl Jiří Fischer a za „Longest drive“ Martin Kubát.

Po blahopřáním vítězům nelze opomenout poděkování našim stálým partnerům, kteří se podíleli na turnaji buď finančně nebo věcnými dary pro vítěze. Jmenovitě děkuji zástupcům firem Vodovody a kanalizace Beroun, a.s., ČSOB, a.s., Energon Grid, s.r.o, PBtisk a.s., KORUNA PB s.r.o. a Adventure Golf Club Budínek.


OHK Příbram, Ing. Irena Karpíšková ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka