www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Demolice starého mostu v Počaplech

2021-03-26 08:21:54 | ŘSD, Mgr. Martin Buček ©

Po dokončení provizorní komunikace a mostu jsme na ně převedli dopravu a v pondělí 22. března jsme zahájili frézování vozovky na původním mostě z přelomu 19. a 20. století, jako přípravu na jeho demolici. Ta začala včera v 7:00 hodin ráno.

Foto

Demolice starého mostu v Počaplech.
(Foto ŘSD)

Původní klenutý most bude kompletně odstraněn včetně jeho původního založení pod hladinou Mlýnského potoka. Vytvoří se tak prostor pro nový mostní objekt, který bude širší a mírně směrově narovnán severním odsazením od jeho současného vedení. Po vyčištění místa začnou přípravné práce na založení nového jednopólového mostu a následně na samotném založení.

Řidiči jedoucí po silnici I/19 ve směru Plzeň -Tábor musí v souvislosti s probíhající výstavbou počítat s dopravním omezením. To první spočívá v kyvadlově řízeném provozu po mostním provizoriu, které dočasně překlenuje Mlýnský potok a jehož nosnost je omezena na 12 tun. Těžká nákladní doprava nad 12 run je odkloněna na objízdnou trasu po silnicích I. tříd a to v Rožmitále pod Třemšínem a v Letech obousměrně na Příbram.


ŘSD, Mgr. Martin Buček ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka