www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Čtvrtfinálové utkání MS v hokeji na velkoplošné obrazovce

2024-05-23 05:38:00 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Český hokejový tým se ve čtvrtfinálovém utkání střetne ve čtvrtek 23. května s týmem USA. Zápas bude promítán na velkoplošné LED obrazovce v areálu Nového rybníka.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Češi jsou hokejový národ a v letošním roce mistrovství prožíváme o to více, že se koná právě u nás. Zatímco zápasy základní skupiny jsme v Příbrami sledovali individuálně, u čtvrtfinále a případně dalších postupových zápasů si hokejová utkání budeme moci užít společně u velkoplošné obrazovky v areálu Nového rybníka.

„Od začátku letošního MS jsme plánovali, že v případě postupu budou zápasy promítány veřejně. Jsem opravdu rád, že se našim hokejistům daří, a že ve čtvrtek 23. května budeme při čtvrtfinálovém zápase proti USA moci fandit společně. Rád bych vás tímto pozval do areálu Nového rybníka, kde budeme moci utkání sledovat u kamenného podia na velkoplošné LED obrazovce,“ zve starosta Jan Konvalinka.

Při čtvrtečním promítání bude v areálu samozřejmě zajištěno občerstvení. Utkání 23. května začíná ve 20.20 s tím, že pořadatelé budou připraveni již o hodinu dříve. Vstup na akci je zdarma.

V případě dalšího postupu českého týmu budeme moci v areálu Nového rybníka sledovat i další, tedy semifinálové, popřípadě finálové zápasy.

Závěrem doporučení k parkování – s ohledem na uzamykání areálu ve 22.00 pořadatelé doporučují k parkování využít parkovací plochy mimo samotný areál. K dispozici jsou např. parkoviště na staré Milínské nebo na Flusárně.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka