www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Červnové kulturní akce v Dobříši

2024-06-07 05:27:46 | KD Dobříš, Veronika Guttenbergová ©

Kulturní středisko Dobříš představuje program červnových akcí. Léto na Dobříši startuje tradiční akcí "Summer Fest Dobříš", a to již 21. června od 17 hodin...

Foto

Zooblasters.
(Zdroj foto: Kulturní středisko Dobříš)

KULTURA – červen 2024

Kulturní středisko Dobříš představuje program na červen 2024: Výstava, dětský divadelní festival, Summer fest Dobříš...

30. 5. – 30. 6. Výstava Ladislav Hojný – 100 km2 křížem krážem; ilustrace, grafika a kresba
Vystudoval na VŠUP užitou a propagační grafiku. Deset let se věnoval kresbě zanikajícího venkova – každý rok přitom obešel jeden okres, aby je všechny mohl zachytit do svých prací. Příroda jej přitahuje dalšími motivy, ať už se jedná o 399 pařezových podobenství, nebo třeba stromy ze zastávek ČD. Vedle typografie ho lákala ilustrace, grafika a hlavně kresba. Malíř v pohybu ve své rodné vlasti. Písmák. Říká si cimrmanovsky: Chodící, kreslící, píšící…
Srdečně zveme ke zhlédnutí výstavy na závěr školního roku, která bude jistě bavit i vaše ratolesti.
Otevřeno: po–čt 8.30–16 hod., ne 14–16 hod. Výstava potrvá do 30. června. Vstup zdarma!

21. 6. SUMMER FEST DOBŘÍŠ
LÉTO NA DOBŘÍŠI STARTUJE (NE)TRADIČNÍM SUMMER FESTEM UŽ 21. 6. od 17 hod.
Dobříšské náměstí Komenského ožije muzikou, která vás nenechá vydechnout, a nově také nabídne lokální gastro zónu a drinky všeho druhu. Uvidíme se 21. 6. od 17 hodin! Letní pohodičku zajistí DJ SUNPAJA se svým chillout mixem už od 17 hodin a následně vždy mezi vystoupeními jednotlivých kapel.
Line up:
18.00 – ABSOLUTNÍ NEKLID
ABSOLUTNÍ NEKLID kombinuje různé hudební styly, což odráží jeho alternativní charakter. Slyšet jste je mohli v hitparádě Velká Sedma Radia 1, kde se držela na předních příčkách celých sedm týdnů.
20.00 – XAVIER BAUMAXA
Alternativní rock následně vystřídá kytarista a písničkář XAVIER BAUMAXA, buránek regionálního charakteru se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Přijďte si poslechnout písně, které vznikají při různých rytmických činnostech, jako je třeba sekání dříví, máchání křovinořezem, plavání kraulem nebo zatloukaní hřebíků. U toho nemůžete chybět!
22.00 – ZOOBLASTERS
Na noční podium pak vtrhne energická smečka ZOOBLASTERS, originální a nápaditá mezinárodní kapela, která vystupuje ve zvířecích kostýmech. Jejich hudba kombinuje elektronické beaty, hip hopové rýmy a živelnou energii 8členné kapely. Jejich písně jsou inspirovány a ovlivněny mnoha žánry napříč hudebním spektrem.
24.00 – WOCATIES BAND
Po půlnoci se pak můžete těšit na kluky z WOCATIES BAND. Dobříšská moderní party kapela složená z kamarádů, kteří se hudbou nejenom živí, ale hlavně je baví, vás rozhodně nenechá jít po půlnoci spát. Hrají ty nejlepší české i zahraniční písně od 50. let až po současné hity.
Kup si vstupenky v předprodeji! Čím dřív, tím levněji! Prodej vstupenek ve vlnách, 1. vlna předprodeje už od 22. dubna. Vstupenky lze pořídit v dobříšské trafice U Davida, online přes GoOut nebo přímo na místě. Děti a mládež do 12 let mají vstup zdarma. http://summerfestdobris.webnode.cz/
Summer fest Dobříš proběhne 21. června od 17 hodin na náměstí Komenského v Dobříši. Těšíme se na vás!

Veškeré podrobné informace i změny vždy na stránkách www.kddobris.cz, Fb a plakátech. Prosíme sledujte naše aktuality.
Budeme se těšit na setkání na spoustě programů u nás v KD opět v září; věřte, že již pilně připravujeme program na celý podzim.

Program na září:
5. 9. Vernisáž Dalibor Říhánek
13. 9. Swingová tančírna
15. 9. Čertovské pohádky – nedělní divadelní představení
20. 9. Minus 123 minut – koncert
21. 9. Cena města – zámek Dobříš
29. 9. Taneční čaje


KD Dobříš, Veronika Guttenbergová ©


Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka