www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Video zachycující fyzické napadení

2019-10-01 08:04:43 | por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Městská policie v Sedlčanech obdržela dne 22. září žádost o prověření videa, které se objevilo na sociálních sítích. Po zadokumentování strážnici věc předali Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu. Na videu je zachyceno fyzické napadení chlapce staršího 15 let mladistvou osobou.

Foto

(Z videa na youtube.com)

K incidentu mělo dojít dne 18. září mezi 14:00 a 15:00 hodinou v ulici Na Potůčku v Sedlčanech.

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Nelze v tuto chvíli vyloučit, že může být případ překvalifikován. Totožnost podezřelé osoby je nám známá. Dále šetříme, zda další osoby neměly podíl na daném jednání nebo jinou odpovědnost související s případem.

Vzhledem k věku zúčastněných osob však ze zákonných důvodů nebudeme sdělovat žádné další informace.Redakce: Pokud chcete zhlédnout jedno z videí, které bylo na místě pořízeno mladistvými účastníky situace, včetně zvukového záznamu, podívejte se na https://www.youtube.com/watch?v=7jCgpdQxYUI (zdroj extra.cz).

K události se vyjádřil také sedlčanský starosta Ing. Miroslav Hölzel, který spolu s vedením města čin odsoudil jako neuvěřitelně brutální. Situaci samozřejmě monitoruje sedlčanská městská policie, zejména zvýšeným dohledem na kritických místech města. Událost bude také projednávána na radě města s příslušnými komisemi a na zastupitelstvu a řešena v místních školách.


por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


Tato diskuse již byla ukončena.

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram
MHD Příbram - jízdní řády

Aktuální jízdní řády najdete ZDE.

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka