www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zprovoznění závory a změny v parkovném

2019-04-29 08:05:34 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

V nejbližších dnech dojde ke zprovoznění závory na parkovišti pod hřbitovem. Tímto se parkoviště stane placeným parkovištěm.

Foto

V nejbližších dnech dojde ke zprovoznění závory na parkovišti pod hřbitovem. Tímto se parkoviště stane placeným parkovištěm.
(Foto Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.)

„Vzhledem k tomu, že parkoviště u hřbitova těsně sousedí s velkým parkovištěm před nemocnicí, rozhodla se rada města sjednotit podmínky parkování na obou těchto parkovištích,“ předkládá rozhodnutí rady města starosta Jindřich Vařeka.

Nyní tedy na uvedených parkovištích motoristé zaplatí 10 korun za první hodinu stání, 20 korun za každou další hodinu nebo 50 korun za celodenní stání. V případě parkoviště u hřbitova budou mít občané možnosti zakoupit si měsíční parkovné v hodnotě 300 korun.

Parkovací automaty na parkovištích se závorou budou v provozu od pondělí do pátku v čase od 7 do 18 hodin a v sobotu od 7 do 12 hodin. Mimo tuto dobu není parkování zpoplatněno.

Parkovací čipové karty, které budou následně sloužit k dobíjení kreditu v případě měsíčního parkování, si budou motoristé moci zakoupit za 115 korun v kanceláři Samostatného oddělení silničního hospodářství města Příbram. Uvedené parkovací čipové karty budou moci motoristé v kanceláři Samostatného oddělení silničního hospodářství kupovat již od pondělí 29. dubna.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


Tato diskuse již byla ukončena.

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka