www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Změny v jízdních řádech – novinkou je linka A19

2018-11-28 06:55:43 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Od 9. prosince 2018 platí nové jízdní řády MHD Příbram. Zachovány jsou všechny stávající linky včetně školního autobusu a navíc je MHD doplněna o novou linku 19A (3050019), která bude především zajišťovat obsluhu městských částí: Sázky, Jeruzalém, Jesenice a Bytíz.

Foto

Změny v jízdních řádech.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Linka 19A bude vyjíždět z Jiráskových sadů, přes náměstí T. G. Masaryka, Milínskou a Mixovou ulicí na Sázky, dále potom do osad Jerusalém a Jesenice. Odtud bude trasa linky pokračovat na Bytíz a přes Dubenec, Dubno a Novou Hospodu zpět do Jiráskových sadů. Oproti tomu byly zkráceny některé spoje linky č. 7A (305007).

Současnou úpravou jízdních řádů dojde i ke zlepšení obsluhy dalších osad a městských části. Zlepšena bude doprava do osady Brod, kam bude zajíždět nově linka MHD č. 2A (305002), obsluha osady Zavržice bude nově zajišťována linkou MHD 6A (305006) a 6B (305016). Dosud byla tato osada obsluhována příměstskou dopravou SID. Do jízdního řádu linek 10A a 10B pak bude nově zavedena obsluha městské části Sázky o víkendu.

Toto jsou novinky v MHD Příbram. V souvislosti s nimi došlo i k úpravám některých dalších jízdních řádů. V podstatě se ale jedná pouze o technické změny, spočívající v drobných úpravách odjezdových časů jednotlivých spojů a intervalů mezi nimi.

Jízdní řády MHD Příbram platné od 9. prosince 2018 jsou jízdní řády konečné. Budou použity jako součást zadávací dokumentace pro výběr nového provozovatele MHD v Příbrami.

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka