www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Žetony za nákup v OC Tesco rozhodnou, který projekt získá částku 30.000 korun

2017-03-14 09:46:09 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Příbramský Senior Point se přihlásil do letošního ročníku programu společnosti Tesco a Nadačního fondu Tesco s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Jeho cílem je finančně podpořit realizaci vybraných veřejně prospěšných projektů vedoucích ke zlepšení kvality života v regionech celé České republiky. Celkem bude v ročníku 2017 rozdělena částka 2 700 000 Kč, a to v 90 stanovených oblastech. 90 vítězných organizací tak získá částku 30 000 Kč.

Foto

Fotografie ze října loňského roku, kdy na náměstí 17. listopadu proběhla oslava Dne seniorů.
(Foto Pavlína Svobodová ©)

Z došlých přihlášek byly v každém z regionů vybrány tři organizace do finálního kola. V našem regionu byl vybrán, kromě dalších dvou organizací, i příbramský Senior Point, který se přihlásil s projektem: „Rozvoj a podpora aktivit ohledně rodinného života a to nejen rodin s dětmi, ale i seniorů.“

O vítězi nakonec rozhodnou přímo zákazníci obchodů Tesco prostřednictvím žetonů, které získají za každý nákup. Ty budou moci vhodit do hlasovacího zařízení u pokladen. Hlasování probíhá ve dnech od 8. 3. do 4. 4. 2017.

Představujeme příbramský Senior Point

Ve spolupráci se svými partnery Senior Point Příbram nabízí činnosti a služby, které zlepšují kvalitu celospolečenského života, pomáhají klientům zapojit se do aktivního života kolem nich a v neposlední řadě umožňují navazování nových kontaktů a přátelství napříč generacemi. Aktivity příbramského Senior Pointu se opírají o několikaletou realizaci projektu Senior Point, kdy v jednotlivých městech ve spolupráci s místními partnery (samospráva, oblastní charity, kluby seniorů, další proseniorské organizace) jsou provozována kontaktní místa pro seniory. Realizuje dotační a grantové poradenství pro místní samosprávy, komerční subjekty i neziskové organizace. Aktivně se podílí na rozvoji veřejného prostoru (projekt Živé město) a na spolupráci s místními samosprávami a neziskovým sektorem.

V případě vítězství příbramského Senior Pointu budou z projektu financovány aktivity pro cca 4.000 seniorů v Příbrami a okolí: vzdělávací aktivity, přednášky, besedy a kurzy.

Kompletní informace zde: http://pomahame.itesco.cz


Pavlína Svobodová,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


Tato diskuse již byla ukončena.

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka