www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zasněžené vozovky potrápily nejednoho řidiče

2019-01-07 10:45:13 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Během pátku a soboty řešili dopravní policisté na Příbramsku sedm dopravní nehod, při kterých sehrálo roli nepříznivé počasí. Většinou dostali řidiči při projíždění zatáčky či v klesání na vrstvě sněhu smyk. Škoda při těchto nehodách vzniklá byla vyčíslena na 400 tisíc korun.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

V Sedlčanech 35letý řidič narazil čelně do protijedoucího vozidla značky BMW. Na dálnici u Staré Huti skončil 25letý motorista s autem ve svodidlech. Šestačtyřicetiletá žena v obci Hročápsko havarovala do boku traktoru s pluhem, který jel v protisměru. Třiapadesátiletý muž na Petrovicku narazil do sloupu telefonního vedení. Čtyři lehce zranění lidé, to je výsledek nehody v CHKO Brdy, kdy 59letý šofér zakončil jízdu čelním nárazem do stromu.

V sobotu ráno vjel na silnici I/18 v katastru obce Rožmitál pod Třemšínem 41letý řidič nejdříve do silničního příkopu, pak se vůz obrátil na střechu a nakonec narazil do dřevěného oplocení domu. V odpoledních hodinách jel s platným zákazem řízení a zřejmě pod vlivem alkoholu 53letý muž od Příbrami na Občov. Po projetí zatáčky dostal smyk a poté havaroval do stromu na levé straně komunikace. Automobil se následně obrátil přes střechu na bok. Sanitka motoristu převezla do nemocnice na preventivní vyšetření.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka