www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zasedne příbramské zastupitelstvo

2020-01-20 15:28:31 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

V pondělí 20. ledna 2020 se sejde příbramské zastupitelstvo. To má na programu pouze osm oficiálních bodů, avšak předpokládá se, že příbramský starosta Jan Konvalinka přednese zprávu o rozpočtu, také ve spojitosti s plánovanou rekonstrukcí příbramského akvaparku.

Foto

Bývalé Horní ředitelství.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Rozpočet a zejména sestavení rozpočtového výhledu vyvolalo před časem poměrně rozsáhlou diskusi. Všeobecně se uznává, že vzhledem k havarijnímu stavu příbramského akvaparku je třeba, aby město k nějakému typu řešení přistoupilo. Přesto, že proběhla řada jednání, informačních setkání či beseda s občany, na nichž měli účastníci možnost seznámit se s podklady odborníků, situace není stále zcela jasná a názory na toto téma nejsou jednotné.

Někteří zastupitelé se staví proti rekonstrukci akvaparku, jiní polemizují pouze s výší této investice, která by se podle posledních informací mohla dosáhnout 400 milionů korun. Tato částka je však evidentně pouze předčasná, neboť výběrové řízení, ze kterého by výše investice již byla patrná, dosud neproběhlo.

Dá se říci, že zastupitelé měli a mají v kterémkoli dalším kroku tuto investici regulovat či zcela zastavit.

Program

Podklady

Přímý přenos od 16 hodin


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka