www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Volby: zajištění služby na MěÚ Příbram za účelem vydání občanských průkazů

2018-10-05 10:30:41 | Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©

Ve dnech voleb do Zastupitelstva města Příbram konaných 5. a 6. října 2018 bude zajištěna služba na Městském úřadu Příbram za účelem vydání občanských průkazů bez strojově čitelných údajů (s platností na 1 měsíc) v souvislosti s výkonem volebního práva pro občany s trvalým pobytem ve správním obvodu Příbram.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Služba na Městském úřadu Příbram
* pátek 14.00–22.00 hodin
* sobota 8.00–14.00 hodin
* na adrese Gen. R. Tesaříka 19 (naproti Sokolovně), v Příbrami I, 1. patro - Oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů tel. 318 402 587 a Oddělení evidence obyvatel – ohlašovna – tel. 318 402 584.

K žádosti je občan povinen předložit 2 současné fotografie a neplatný občanský průkaz. V případě ztráty, odcizení, poškození nebo skončení platnosti občanského průkazu, a to i z důvodu úředního pobytu, předloží občan 2 současné fotografie, rodný list nebo platný řidičský průkaz (při ztrátě, odcizení nebo poškození občanského průkazu činí správní poplatek 100 Kč). Požádat o vydání občanského průkazu lze v pátek nejpozději do 21.30 hodin a v sobotu do 13.30 hodin.

Pokud občan má neplatný občanský průkaz, nebo občanský průkaz nemá (v případě ztráty, odcizení), může volit na platný cestovní pas.

Více informací najdete zde: https://pribram.eu/volby-1.html.

Pavlína Svobodová, DiS.
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka