www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Vizualizace projektu "Jihovýchodní obchvat Příbrami" - VIDEO

2018-03-06 10:06:35 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

V současnosti se pracuje na tzv. druhé části jihovýchodního obchvatu Příbrami mezi křižovatkou na Brodě a Bohutínem. Realizace této etapy se předpokládá v letech 2020 a 2030. Podívejte se na vizualizaci, která byla promítána na besedě o Jihovýchodním obchvatu dne 20. února 2018.

Foto

(Foto z vizualizace Jihovýchodního obchvatu - ŘSD ČR)

První část (Brod – Nová Hospoda) a třetí část (Nová Hospoda – Evropská) ještě čeká další příprava a posouzení ekonomického hodnocení, resp. stanovení dopravní prognózy v závislosti na nových předpisech Evropské unie.

"Větší část prováděcích pokynů byla v polovině listopadu 2017 aktualizována a je k dispozici na webových stránkách Státního fondu dopravní infrastruktury (www.sfdi.cz). Ještě je nutné aktualizovat takzvané růstové koeficienty dopravy (TP 225 Prognóza intenzit automobilové dopravy). Nová prognóza je ve zpracování, její konečné vydání se podle vyjádření Ředitelství silnic a dálnic předpokládá přibližně v létě tohoto roku," uvedla tisková mluvčí příbramské radnice Pavlína Svobodová.

20. února letošního roku proběhla na toto téma veřejná debata. Její záznam je ke zhlédnutí ZDE.

Vizualizace projektu "Jihovýchodní obchvat Příbrami" (Město Příbram, youtube.com)


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


Tato diskuse již byla ukončena.
Autor:Libor Vloženo: 2018-03-07 17:54:33 IP: 213.195.213.***
Nechápu, proč první část obchvatu směřují na Novou Hospodu místo, aby ji směřovali na křižovatku D4 - Háje. Bylo by to výrazně kratší a předpokládám, že i levnější. Navíc by se komunikace zcela vyhnula severovýchodnímu okraji Příbrami.

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka