www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Velikonoční kulturspam

2017-04-11 06:49:27 | Libor Michvocík ©

Iorana Koruna, Iorana Koruna!* Za oknem je 18°C (64,4°F, 291,15°K, 524,07°R nebo 14,4°Ré). Tlak a rosný bod v normálu. Odběr zemního plynu a svítiplynu podle regulačního stupně 3. Ideální čas na kulturu!

Foto

Prof. Jiří Drahoš, kandidát na prezidenta České republiky, navštíví Příbram 27. dubna 2017.
(z upoutávky)

V sobotu 22. dubna vás zveme do Čajovny Na Zemi v ulici V Brance k hravému odpoledni při RECYKLITERATUŘE. Recykliteratura je hledáním překvapivých souvislostí, kontrastů a absurdit. V nejšťastnějších případech se rodí obrázky, které čtenáře nebo diváka nutí domýšlet, co jim předcházelo a co po nich bude následovat. Obrazy, slova a věty jsou k dispozici k novým objevům — často nečekaným a překvapivým. Síla jednoduchého vtipu, zenové básně, groteskní situace, znepokojujícího dialogu nebo minimalistické repliky. Dostanete od nás k výběru z mnoha časopiseckých fotografií a knih k vzájemnému dialogu mezi obrázkem a textem. Vystřihnete, nalepíte a stanete se vystavujícím na okamžité vernisáži. Tohle v Příbrami ještě nebylo. Vhodné i pro celé rodiny s dětmi.

Ve čtvrtek 27. dubna vás rádi potkáme v rámci našeho cyklu SETKÁNÍ S... Tentokrát s prof. Jiřím Drahošem. Čerstvě také kandidátem na prezidentský úřad. Koná se v Malé scéně Divadla AD a vstupenky jsou již v předprodeji zde: http://www.divadlopribram.eu/program-a-aktuality/.

Ve středu 3. května dojde na dlouho očekávanou premiéru. Dvě příbramské legendy na jednom pódiu. A spolu sami úplně poprvé. Petr Vašina a Ivan Korený v D - klubu.

KORZO OBORA 8 bude
Nejvýznamnější kulturně - společenské setkání v Příbrami se bude konat už poosmé. Všechny vás rádi uvidíme.
Bližší informace ke všemu zmíněnému na www.spolekvectvrtek.cz

Libor Michvocík
Spolek ve čtvrtek

* Iona Koruna je tradiční pozdrav na Velikonočních ostrovech


Libor Michvocík ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka