www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Tři nehody cyklistů

2019-07-23 08:04:58 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Osmapadesátiletý cyklista najel v sobotu dopoledne z účelové komunikace na silnici I/18 s úmyslem hned odbočit vlevo na obec Líchovy. Přitom došlo k bočnímu střetu s osobním autem, které jelo po silnici první třídy ve směru na Sedlčany.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Muž upadl na vozovku, lékařské ošetření však odmítl. Hmotná škoda byla stanovena na 21 tisíc korun.

Šestačtyřicetiletý muž jel na jízdním kole ten samý den, ale ve večerních hodinách, přes katastr obce Roželov. Zřejmě po bodnutí hmyzem spadl na komunikaci a utrpěl těžké zranění. Vrtulník ho následně přepravil do pražské nemocnice.

V neděli 21. července v 17:25 hodin se stala nehoda na 39 km silnice II/115 v katastru obce Jince, ve směru na Běštín. Nezjištěný řidič nákladního vozidla zde předjížděl 40letého cyklistu bez dostatečného bočního odstupu a pravou částí přívěsu zachytil o jeho levou nohu. Muž pak sjel do pravého silničního příkopu, kde havaroval. Motorista na místě nezastavil a odjel. Lehce zraněného cyklistu převezla sanitka do nemocnice k ošetření.

Policisté žádají svědky nehody nebo přímo řidiče starší bílé dodávky v zadní části bez oken navíc s přívěsem, který byl širší než automobil, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 251.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka