www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Sportovní zařízení města Příbram má nové logo

2017-04-21 10:21:46 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Logo příspěvkové organizace města Příbram navazuje na jednotný vizuální styl města, který vznikl na základě veřejné soutěže na nové logo v roce 2015. Sportovní zařízení města (SZM) je tak první vlaštovkou, která sjednotila svůj styl s vizí města Příbram.

Foto

(Sportovní zařízení města Příbrami)

Nové logo se objeví na všech papírových a digitálních materiálech, či reklamních předmětech. „Jednotný styl bude přínosem pro organizaci ve smyslu lepší komunikace s veřejností a pracujeme i na novém webu SZM, který zprovozníme během několika týdnů,“ uvedl Jiří Holobrada, ředitel Sportovního zařízení města Příbram s doplněním, že nové internetové stránky budou přehlednější, flexibilní a v moderním stylu tak, aby byly pro stávající i nové návštěvníky atraktivní. Zároveň se tam nově objeví další užitečné a aktuální informace a vylepšení, která doposud na stránkách chyběla.

Jaké novinky to budou? Například on-line rezervace ledů, nejčastější otázky a odpovědi, archiv tiskových zpráv nebo fotogalerie. V rámci propagace Sportovního zařízení města Příbram jsou v plánu i menší předváděcí akce s dárečky pro návštěvníky.

V běžné komunikaci se nové logo SZM promítne do všech komunikačních kanálů (web SZM, Facebook, Kahan, propagační tiskoviny i orientační systém města). Logo, ale i písmo, barevnost a grafické prvky představují základ postupně budované jednotné vizuální identity, která definuje novou ucelenou a kultivovanou prezentaci města.

Miroslava Poláková


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka