www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Slavnostní otevření Komunitního domu seniorů

2017-04-10 07:30:49 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Slavnostní otevření Komunitního domu seniorů se koná ve středu 12. dubna 2017 od 10:00 hodin v ulici Žežická 193, v Příbrami VII. Během akce si noví nájemníci převezmou symbolické klíče ke svým novým domovům. Komunitní dům seniorů bude tento slavnostní den otevřen nejen pro nové nájemníky, ale i pro širokou veřejnost, která si může od 12 do 14 hodin nové prostory prohlédnout.

Foto

(Foto Město Příbram, Pavlína Svobodová ©)

Budova KODUSu vznikla v rámci poskytnuté dotace z Podprogramu Ministerstva pro místní rozvoj ČR “Podporované byty 2016”. Byty v KODUSu jsou určeny k zajištění sociálního nájemního bydlení, které dále spočívá v uchování nebo prodloužení soběstačnosti a nezávislosti seniorů, vedení komunitního způsobu života na principu tolerance, solidarity a sousedské výpomoci.

Ke slavnostnímu otevření byli pozváni zástupci vedení města, zhotovitele, Středočeského kraje nebo dotčených ministerstev, včetně vicepremiéra Andreje Babiše, který se před slavnostním otevřením KoDuSu od 8,30 hodin zúčastní besedy s občany v nedalekém Senior Pointu. Zájemci z řad široké veřejnosti jsou srdečně zváni.


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka