www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Restaurace Na Hradbách vás zve na degustační hody s šéfkuchařem Jaroslavem Sapíkem

2017-10-06 07:40:25 | Restaurace Na Hradbách ©

V sobotu 14.10.2017 mají Příbramáci ojedinělou příležitost prožít originální gastronomický zážitek s možností ochutnat jídla z kuchyně šéfkuchaře Jaroslava Sapíka, v kombinaci s prémiovými víny z Moravy.

Foto


(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Celá gurmánská akce se skládá ze dvou částí. V 17:00 hodin začíná na nádvoří Domu NATURA, v Plzeňké ulici, hlavní část, kde bude po celou dobu střídavě vystupovat cimbálová muzika Banda a folklorní soubor Chlapi a ženy z Ježova.

Bude zde možno ochutnat vína od moravských vinařů a degustační porce jídel, připravených panem Sapíkem, jako např. račí polévku dle receptu babičky pana Sapíka, šunku na kosti s křenovou a švestkovou omáčkou, kuře singapur, krkovičku se smetanovým křenem, kuřecí stehýnka s kari omáčkou, vepřové soté na houbách, plněné selátko a spoustu dalších jídel.

Bude se vařit i přímo před Vašimi zraky s přenosem na velkoplošné plátno.

Soutěže o zajímavé ceny: Nejlepší recept naší babičky a Nejlepší upečený bác.

Cena vstupného na tuto část je 90 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě.

Pro ty, co chtějí zažít opravdový gurmánský zážitek bude připraveno od 15. hodin pozdní obědové sedmichodové menu v nově otevřené restauraci Na hradbách s možností pokračovat následně v zábavě na nádvoří.

Toto speciální menu bude obsahovat ke každému jídlu doporučené víno z nabídky naší vinotéky, tak jak jej doporučili sami vinaři.

POZOR!!! Vstupenky na sedmichodové menu, je možné koupit pouze v předprodeji!!

Na závěr budou oba druhy vstupenek společně slosovány a vítěz získá večeři pro dva s noclehem v penzionu U SAPÍKŮ v Klokočné a s kolekcí vín z naší vinotéky.

Počet vstupenek je omezen vzhledem ke kapacitě restaurace a venkovních prostor. Proto neváhejte a nakupujte v předprodeji ve vinotéce Pod Svatou, Mariánské údolí 130, Příbram II,

Tel.: 777004682,
www.vinotekadodomu.czRestaurace Na Hradbách ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka