www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příměstský tábor o jarňákách: plavání, bruslení, míčové hry a hromada zábavy

2018-02-06 10:16:32 | SZM Příbram, Miroslava Poláková ©

Nedali Vám v práci dovolenou nebo Vám nevyšly hory a lámete si hlavu nad programem pro vaše děti o jarních prázdninách? Máme řešení! Dopřejte jim kopu zábavy v příměstském táboře, který pořádá Sportovní zařízení města Příbram.

Foto

Příměstský tábor o jarňákách: plavání, bruslení, míčové hry a hromada zábavy.
(Zdroj foto SZM Příbram)

„Dětem, které o jarních prázdninách zůstávají ve městě, nabízíme možnost kvalitně využít jejich volný čas. Budou se skvěle bavit a zároveň se naučí něco nového, podpoří své zdraví a rozvinou kreativitu,“ uvedl ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Sportovní příměstský tábor se koná v termínu od 5. 3. do 9. 3. 2018, každý den od 08:00 do 15:30 hodin. V programu je plavání a hry ve vodě, bruslení, pohybové a míčové hry či výtvarné tvoření. Tábor je určen pro děti od 6 do 14 let, mohou se přihlásit buď na celý tábor, nebo jen na jednotlivé dny.

Jak dítě přihlásit?
Na pokladně Aquaparku Příbram si vyzvedněte přihlášku, kde naleznete podrobný program, více informací a pokyny k platbě. Nejpozději 7 dní před termínem zahájení tábora ji vyplněnou tamtéž odevzdejte, nebo zašlete e-mailem.

Přihlášky jsou dostupné od pondělí 5. 2. 2018.
Kapacita tábora je omezena, tak neváhejte a zašlete svou přihlášku co nejdříve.

Cena:
celý týden (5 dní): 2000 Kč
1 den: 450 Kč
V ceně tábora jsou i obědy.

Už přemýšlíte i nad letním táborem?
Sportovní Příměstský tábor se letos bude stejně jako v loňském roce konat také o letních prázdninách, a to ve dvou termínech: 16. 7. - 20. 7. 2018 a 6. 8. - 10. 8. 2018. Termíny jsou zatím předběžné a mohou se ještě posunout. Přihlášky budou na pokladně Aquaparku k vyzvednutí v květnu 2018.


SZM Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka