www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Přijďte na besedu o jihovýchodním obchvatu Příbrami

2018-02-07 09:35:21 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Město Příbram zve širokou veřejnost na diskusi „Jihovýchodní obchvat Příbrami“ se zástupci Ministerstva dopravy ČR, Ředitelství silnic a dálnic, projekční kanceláře a vedení města. Debata se uskuteční v úterý 20. února v 17.00 hodin v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka č.p. 121.

Foto

(Z upoutávky)

V současnosti se pracuje na tzv. druhé části obchvatu mezi křižovatkou na Brodě a Bohutínem. Realizace této etapy se předpokládá v letech 2020 až 2030.

První část (Brod – Nová Hospoda) a třetí část (Nová Hospoda – Evropská) čeká další příprava a posouzení ekonomického hodnocení, resp. stanovení dopravní prognózy v závislosti na nových předpisech Evropské unie. Větší část prováděcích pokynů byla v polovině listopadu 2017 aktualizována a je k dispozici na webových stránkách Státního fondu dopravní infrastruktury (www.sfdi.cz). Ještě je nutné aktualizovat takzvané růstové koeficienty dopravy (TP 225 Prognóza intenzit automobilové dopravy).

Nová prognóza je ve zpracování, její konečné vydání se podle vyjádření Ředitelství silnic a dálnic předpokládá přibližně v létě tohoto roku.

Pavlína Svobodová,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka