Příbramští atleti přivezli z mistrovství republiky tři zlaté a jednu bronzovou

2019-03-14 08:05:00 | SK Sporting Příbram, Petr Vocílka a redakce ©

Obrovského úspěchu dosáhli o prvním březnovém víkendu v Ostravě na Mistrovství České republiky žáků v halové atletice příbramští mladí atleti. Přivezli tři zlaté a jednu bronzovou medaili! SK Sporting Příbram zde reprezentovalo šest závodníků.

Foto

Příbramští atleti přivezli z mistrovství republiky tři zlaté a jednu bronzovou.
(Foto Jiří Kottas)

V sobotu Terka Placatková vyhrála 1500 m v osobním rekordu 4:48,42, ve stejné disciplíně získal zlato i Matěj Šolc, který doběhl v halovém osobním rekordu 4:23,41 a probojoval se tak do čela letošních republikových tabulek.

Další zlato přidala Adéla Steinsová, která suverénně postoupila do finále běhu na 800 m a v neděli po velkém boji v cílové rovince zvítězila také v osobním rekordu 2:14,58.

Poslední medaili přidal Marian Dražan v běhu na 3000 m. Doběhl na úžasném 3. místě v čase 9:48,23.

V Ostravě ještě závodila Emílie Chrastinová v dálce a Matěj Jarušek běžel 300m a 150m. Těm se sice nepodařilo probojovat do finále, ale jen účast na Mistrovství České republiky je jak pro ně tak pro klub velkým úspěchem.

Naše Sportingová výprava byla se třemi zlatými a jednou bronzovou medailí neúspěšnější výpravou z celé republiky.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci klubu. Kompletní výsledky naleznete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/36395.