www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příbramské zastupitele uvidíme na prvním pracovním zasedání

2018-12-12 10:12:06 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

V pondělí 17. prosince proběhne první pracovní jednání již ustaveného příbramského zastupitelstva. Na programu je 47 bodů, takže se jednání patrně protáhne. Jedním z úvodních bodů bude Jednací řád zastupitelstva...

Foto

Příbram, budova bývalého Báňského ředitelství, nyní je zde jednací sál městského zastupitelstva.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Stanovení nájemného společnosti 1. SčV a.s., plán investic do vodohospodářského majetku města na rok 2019 a také kalkulace vodného a stočného - poměrně složitá a občansky citlivá otázka se bude řešit hned v úvodu zasedání.

Příbramská teplárenská a.s. - jedna z dlouhodobě nejdiskutovanějších otázek města by se mohla přiblížit svému řešení. Bude se jednat o prodeji majetku města při společném prodeji s prodejem závodu úpadce, kterým je právě Příbramská teplárenská. S procentním podílem hodnoty majetku města ve výši 14% na celkové hodnotě majetku, uvažovaného k prodeji, vyslovilo souhlas již minulé zastupitelstvo na své zářijovém zasedání. Podklady k tomuto bodu si můžete prostudovat ZDE.

Na programu zasedání bude opětovně provozování hazardních her na území města. Konkrétně se bude jednat o aktualizaci Přílohy č. 1 Obecně závazné vyhlášky č. 1/2014 ze dne 15. prosince 2014 (bod 15).

Program zasedání

Podklady k jednotlivým bodům

On-line přenos


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


Tato diskuse již byla ukončena.

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka