www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příbramské divadlo se loučí se třemi inscenacemi

2018-01-31 10:50:01 | Jitka Honischová ©

Jak už tomu bývá, musí něco skončit, aby mohlo něco nového začít. V  Divadle A. Dvořáka Příbram toho bude v únoru opravdu hodně.

Foto

Spojovací dveře.
(Zdroj foto: Divadlo Antonína Dvořáka Příbram)

Prvním představením, se kterým se divadlo bude loučit už tento pátek 2. února, je Arabská noc. Jde o příběh vyprávěný velmi neobvyklou divadelní formou, v níž se prolínají myšlenky, sny a konkrétní jednání pěti postav. Nechte působit svou fantazii a užijte si nevšední zážitek.

Diváci naposledy uvidí i komedii s detektivní zápletkou, která přináší originální příběh i postavy - Spojovací dveře. Londýnská prostitutka Poopay se zcela nevinně připlete do společnosti podvodníků a také do případu vraždy. Díky němu se prostřednictvím podivuhodného stroje času dostává do minulosti. Ona a další dvě ženy pak svádějí závod s časem a snaží se změnit běh událostí tak, aby zabránily vlastnímu násilnému konci.

A poslední derniéra, která návštěvníky divadla čeká v půlce měsíce, je absurdní komedie o manipulaci Narozeniny. V tomto příběhu manipulují dva neznámí návštěvníci s hlavním hrdinou Stanleym, žijícím v podnájmu u manželů Bolesových. Nutí ho oslavit narozeniny, které ve skutečnosti vůbec nemá.

Arabská noc
Narozeniny


Jitka Honischová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka