www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Po roce Bedna opět slaví!

2017-03-08 08:23:41 | Bc. Magdaléna Krásová ©

Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bedna oslaví již sedmé narozeniny. Akce se uskuteční ve středu 8. 3. 2017 od 10 hodin v prostorách NZDM Bedna (sídliště „Křižák“ naproti poště, Budovatelů 116, Příbram VIII). Od 14 do 18 hodin pak bude NZDM Bedna otevřeno široké veřejnosti v rámci každoročního dne otevřených dveří.

Foto

(Zdroj foto Bedna)

Ve středu 8. března 2017 se bude v příbramském Křižáku oslavovat. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež vstupuje do dalšího roku svého působení. V sedmém roce zařízení rozšířilo terénní poskytování služby z jednoho dne na tři, tudíž děti a mladí lidé mohou v ulicích Příbrami terénní sociální pracovníky potkávat mnohem častěji. A to za oslavu jistě stojí. „Těší nás, že se služba stále rozvíjí a my, díky terénu, můžeme být s dětmi a mladými lidmi více v kontaktu a poskytovat jim sociální služby i venku, mimo klub,“ dodává terénní kontaktní pracovnice Kamila Zelená.

Jako každý rok bude i letos oslava rozdělena do dvou částí. Během dopoledne Bedna přivítá představitele města Příbram, zástupce Středočeského kraje a další hosty z řad dlouhodobých podporovatelů a spolupracujících subjektů. Pracovníci krátce představí novinky z Bedny, přiblíží práci s dětmi a mládeží a pohovoří o tom, jak se jim práce s nimi daří. Svůj pohled na službu představí také samotní uživatelé služeb formou Bedna klipu - krátké video, které ve spolupráci s pracovníky uživatelé natočili.

Jak to v Bedně vlastně vypadá? Má práce s mladými lidmi smysl? Kdo v Bedně pracuje a kdo ji navštěvuje? Na tyto a podobné otázky dostanou návštěvníci odpověď v rámci již každoročního dne otevřených dveří, který startuje ten samý den ve 14 hodin. „Vítáme všechny, co se chtějí jen podívat, nebo i popovídat s pracovníky a porozumět smyslu naší práce," zve zájemce vedoucí služby Magdaléna Krásová. Na odpoledne je připraven zajímavý program - hudební aktivity, turnaj ve stolním fotbálku a výtvarné dílny pro nejmenší návštěvníky.

„Přijďte mezi nás, o milou společnost a zábavu bude jistě postaráno,“ dodává Dana Pastuchová, kontaktní pracovnice NZDM Bedna.


Bc. Magdaléna Krásová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka